ABOUT US

Dobrý den,

agentura VAMP models je sice novým subjektem na trhu, její profesionální úroveň však je zaručená týmem špičkových odborníků. Úroveň práce našeho týmu je patrná nejen z řady ocenění jež tito odborníci dosud získali, ale také z výsledků práce, jež za nimi stojí /viz kolonka CONTACT/TEAM webové stránky/.
Zakladatelkou a ředitelkou společnosti je Adéla Vartová – finalistka soutěže česká miss 2008 / Top 6/. Kromě přehlídek českých předních návrhářů a focení s tuzemskými i zahraničními fotografy má za sebou reklamy např. Pantene pro V, Jacobs Velvet aj.. Účinkovala např. ve videoklipu nebo seriálu přešlapy. Byla tváří značek Litex, Timo, Adlo, Canis, Vavi, Víno Mikulov, Flex motorsport, Auto kelly aj. Dále fotila např. pro časopisy FHM, Golf style, Žena a život, Sport aj. Modelkám a modelům chce předat nejen jí nabyté zkušenosti, ale také zkušenosti odborníků v branži.

Agentura VAMP je nejen modelingovou, ale i produkční společností, která zajišťuje komplexní servis služeb v oblasti modelingu. Jsme schopni zajistit přehlídky na klíč, jako hlavní organizátor, včetně ozvučení, osvětlení, mola, ale i reklamy. Zároveň dodáváme modelky, modely a hostesky, tanečníky, celebrity, miss a moderátory na akce jiných organizátorů. Akce realizujeme po konzultaci s klientem tzv. „na míru“ k plné spokojenosti a vizi zadavatele (mimo přehlídky klasického charakteru – tzn., hlavního programu, zajišťujeme i přehlídky jako součást – plesů, galavečerů, silvestrovských večerů, sportovních akcí, vstupů při firemních akcích, přehlídky na diskotékách, kasinech, prezentací butiků a přehlídek na golfových turnajích.

Hostesky: kromě výše zmíněných akcí nabízíme hostesky např. na předávání cen, moto závody, firemní prezentace aj.

Focení: mimo nabídky profesionálních modelek a modelů nabízíme i focení „na klíč“ s využitím celého týmu VAMP models (make-up, hair stylist, fotograf).

Nabízíme
- módní přehlídky
- produkce společenských akcí „na klíč“
- focení na klíč
- modelky, modely
- hostesky
- tanečníky
- moderátory
- VIP osoby
- fotograf
- kalendáře „na klíč“
- školy modelingu

Jsme připraveni s Vámi detailně projednat jakékoliv speciální požadavky.

S pozdravem za celý team VAMP models

Ing. Adéla Vartová